Jacob

ABT 1635 - BEF 1693

Family 1 : Sara
  1. +Anne Jacobsdatter

       __
    __|
   |  |__
 __|
|  |   __
|  |__|
|     |__
|
|--Jacob 
|
|      __
|   __|
|  |  |__
|__|
   |   __
   |__|
      |__

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Anders Anderssen Dale

1785 - 11 Jan 1867

Father: Anders Gunnarson Dale
Mother: Anna Sofie Ovesdatter Leyerdahl

Family 1 : Gjertrud Olsdatter Nordeide

                                                                     ________________________________
                                    ________________________________|
                                   |                                |________________________________
 _Anders Gunnarson Dale ___________|
|                                  |                                 ________________________________
|                                  |________________________________|
|                                                                   |________________________________
|
|--Anders Anderssen Dale 
|
|                                                                    _Jonas Hansen Fanning Leyrdahl _+
|                                   _Ove Andreas Jonassen Leyrdahl _|
|                                  |                                |_Maren Wangensteen _____________+
|_Anna Sofie Ovesdatter Leyerdahl _|
                                   |                                 _Helge Helgeson Ellingbø _______
                                   |_Randi Helgesdatter Ellingbø ___|
                                                                    |_Kjersti Trondsdatter Kattevøl _

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Jørgen Lauritsen Falster

ABT 1615 - ____

Family 1 : Sophia Jacobsdatter

       __
    __|
   |  |__
 __|
|  |   __
|  |__|
|     |__
|
|--Jørgen Lauritsen Falster 
|
|      __
|   __|
|  |  |__
|__|
   |   __
   |__|
      |__

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Jochum Hynnemør

[3393]

1714 - 17 Jul 1784

Father: Nathanael Jochumson Hynnemør
Mother: Beate Jakobsdotter Hasse

Family 1 : Anna Henriksdatter Martz Forman Sem
  1.  Nathanael Hynnemør
  2. +Henrich Jocumsen Hynnemør

                                                                   __________________________________
                                 _Jochum Hynnemør ________________|
                                |                                 |__________________________________
 _Nathanael Jochumson Hynnemør _|
|                               |                                  _Mads Søfrensen Heiberg __________+
|                               |_Anna Madsdatter Heiberg ________|
|                                                                 |_Elisabeth Thomasdatter __________+
|
|--Jochum Hynnemør 
|
|                                                                  __________________________________
|                                _Jacob Andresson Hasse __________|
|                               |                                 |__________________________________
|_Beate Jakobsdotter Hasse _____|
                                |                                  _Elias Anderssen Skånevik ________+
                                |_Elisabeth Eliasdatter Skånevik _|
                                                                  |_Elisabeth Lauritzdatter Galtung _+

INDEX

[3393] Jochum sies å ha åpnet Middelhavet for norsk skipsfart.


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Oscar Wigo Johansen

[5010]

1866 - 1938

Family 1 : Anna Sofie Johansdatter Bjerkebæk
  1. +Mathea Karoline Oscarsdatter

       __
    __|
   |  |__
 __|
|  |   __
|  |__|
|     |__
|
|--Oscar Wigo Johansen 
|
|      __
|   __|
|  |  |__
|__|
   |   __
   |__|
      |__

INDEX

[5010] Barn:
1. Aase Petra Sofie 1897-1978,,
2. Mathea Karoline 1899-1981 (farmor til Anita Lervik),,
3. Sigrid Gunhilda 1901-1931,,
4. Johan Jacob 1902-1968,,
5. Sverre 1904-1982,,
6. Lilly Marie 1907-1964,,
7. Anna Margrete 1910-1993,,
8. Dagny Kristine 1912-1995,
9. Ingrid Elsa 1914-1990,
10. Odd Simon 1917-1993,
11. Liv Aurora 1919-1993,


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Erik X Knutsson

1176 - 1216

Father: Knut I Eriksson
Mother: Cecilia Blanka Johansdotter

Family 1 : Rikissa Valdemarsdatter
  1. +Ingeborg Eriksdotter
  2.  Erik XI Eriksson

                                                                  _Jedvard Thordsson ____
                                _Erik IX Jedvardson den Hellige _|
                               |                                 |_______________________
 _Knut I Eriksson _____________|
|                              |                                  _Bjørn Jernside _______+
|                              |_Kristina Bjørnsdatter __________|
|                                                                |_Katarina Ingesdotter _+
|
|--Erik X Knutsson 
|
|                                                                 _______________________
|                               _________________________________|
|                              |                                 |_______________________
|_Cecilia Blanka Johansdotter _|
                               |                                  _______________________
                               |_________________________________|
                                                                 |_______________________

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Lasse Kruckow

____ - ABT 1525

Father: Hans


                                  ______________________
         _Erik Andersson ________|
        |                        |______________________
 _Hans _|
|       |                         _Ivar Trondsson Aspa _+
|       |_Margrethe Iversdatter _|
|                                |_NN __________________+
|
|--Lasse Kruckow 
|
|                                 ______________________
|        ________________________|
|       |                        |______________________
|_______|
        |                         ______________________
        |________________________|
                                 |______________________

INDEX

[1731] [S134] Adelsprosjektet: Benkestokk-seminaret. Meløy 14-15 August 1999 (Oslo, 1999)


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Anna Marie Leuning

24 Dec 1735 - 1742

Father: Peder Jørgensen Leuning
Mother: Anne Catharina Leuning


                                                    _______________________________
                            _______________________|
                           |                       |_______________________________
 _Peder Jørgensen Leuning _|
|                          |                        _______________________________
|                          |_______________________|
|                                                  |_______________________________
|
|--Anna Marie Leuning 
|
|                                                   _______________________________
|                           _Johan Henrik Leuning _|
|                          |                       |_______________________________
|_Anne Catharina Leuning __|
                           |                        _NN Jensen ____________________
                           |_NN Jensen ____________|
                                                   |_Lene Catrine Jensdatter Asak _+

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Ole Ingebrigtsen Styrvold

1751 - 14 Oct 1819

Father: Ingebrigt Audunsen Styrvold
Mother: Marit Olsdatter

Family 1 : Marit Eriksdatter Engelsjord
  1.  Marit Olsdatter Styrvold
  2.  Ingebrigt Olsen Styrvold
  3. +Erik Olsen Styrvold

                                                                   ___________________________
                                _Audun Knudsen Horne _____________|
                               |                                  |___________________________
 _Ingebrigt Audunsen Styrvold _|
|                              |                                   _Ingebrigt Knudsen Klett __
|                              |_Gjertrud Ingebrigtsdatter Klett _|
|                                                                 |_Ingeborg Olsdatter Sneve _
|
|--Ole Ingebrigtsen Styrvold 
|
|                                                                  ___________________________
|                               _Ole Taraldsen Gorset ____________|
|                              |                                  |___________________________
|_Marit Olsdatter _____________|
                               |                                   ___________________________
                               |__________________________________|
                                                                  |___________________________

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Tollef Gunnarsen Undset

ABT 1550 - ____

Father: Gunnar Torbjørnsen

Family 1 :
  1. +Henrik Tollefsen Undset

                                             _Tollef Ellingsen ________+
                       _Torbjørn Tollefsen _|
                      |                     |_Gunhild Torbjørnsdatter _+
 _Gunnar Torbjørnsen _|
|                     |                      __________________________
|                     |_____________________|
|                                           |__________________________
|
|--Tollef Gunnarsen Undset 
|
|                                            __________________________
|                      _____________________|
|                     |                     |__________________________
|_____________________|
                      |                      __________________________
                      |_____________________|
                                            |__________________________

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .

Catherine Matilda Watts

____ - 1943

Family 1 : Benjamin Sincock
  1.  Elsie Sincock
  2.  Jessie May Sincock

       __
    __|
   |  |__
 __|
|  |   __
|  |__|
|     |__
|
|--Catherine Matilda Watts 
|
|      __
|   __|
|  |  |__
|__|
   |   __
   |__|
      |__

INDEX


HTML created by GED2HTML v3.5e-WIN95 (Sep 26 1998) on 01/12/2022 11:42:15 .